אודות SAG Strategy

SAG אסטרטגיה עוסקת בייעוץ אסטרטגי וייעוץ כלכלי לעסקים, חברות וארגונים, ובתחום הייעוץ האישי למנהלים.

בתחום האסטרטגיה והשיווק פעילותנו מבוססת על מודלים מוכחים של מחקר, אנליזה והפקת תוצרים ותובנות שוק, בשילוב ייחודי של ניסיון עסקי וניהולי של היועצים.

בשונה מ"יועצי האקדמיה" שיצאו לפירמות הייעוץ המפורסמות ישר מהאוניברסיטאות, היועצים שלנו צמחו מהשטח, חוו והרגישו על בשרם את האתגרים הכרוכים בהקמת פעילות עסקית, ניהול עובדים, התוויית אסטרטגיה, ביצוע של שיווק ופיתוח עסקי. כשהיועץ מבין אותך, בעל העסק, המנכ"ל או מנהל השיווק והפיתוח העסקי, תהליך הייעוץ מדויק יותר, פרקטי יותר ובסבירות גבוהה יותר שלב היישום הקריטי יבוצע בהצלחה.

בתחום הייעוץ האישי למנהלים, בעזרת מודל ייעוץ ייחודי מעולם הפסיכולוגיה, מצליח היועץ להביא את הנועץ דרך תהליך בן מספר מצומצם של מפגשים, לפריצות דרך אישיות וניהוליות. עוד על כך ניתן לקרא בעמוד ייעוץ אישי למנהלים באתר.

הצוות הניהולי

עמית גבאי, מייסד ויועץ אסטרטגי

יזם, מנהל ואיש אסטרטגיה אשר החל את הקריירה העסקית שלו לפני כ-14 שנים בפריז, שם יזם פעילות קמעונאית יצירתית ברשת המטרו הצרפתית.

בשנים לאחר מכן, עמית עבד ככלכלן וקצין אשראי בחטיבה המסחרית של בנק לאומי (בוגר מסלול תלפיות), ניהל מחלקת שיווק ופיתוח עסקי של חברת נדל"ן בינלאומית וכיהן כדירקטור פיתוח עסקי בסטארטאפ אמריקאי מעולם הFin-Tech.

לאורך השנים עמית יזם והקים חברות ופעילויות עסקיות בעולמות הנדל"ן הבינלאומי, יבוא וסחר בינלאומי, והיה שותף במיזמים טכנולוגיים בצד הפיתוח העסקי והשיווק.

את הניסיון הנרחב שלו, יחד עם לימודים פורמליים במוסדות האקדמיים המוכרים, עמית ארז לכדי מודלים מסודרים של ייעוץ אסטרטגי עסקי ושיווקי, עם התובנה המרכזית שלשים את המנהל במרכז, משיג יישום מוצלח ותוצאות עסקיות גבוהות משמעותית.

שלמה מעוז, יועץ כלכלי

שלמה מילא מספר תפקידים בכירים בשירות הציבורי כגון: ציר כלכלי כנציג האוצר, בבריטניה ואירלנד. גיוס כספים בשוקי ההון הבינלאומיים כולל אירופה ויפן. נציג משרד התקשורת בלונדון. נספח מסחרי, נציג משרד התעשייה, שגרירות ישראל בלונדון. היועץ הכלכלי לשר האוצר  יצחק מודעי ז"ל. אחראי ויוזם לקשת רפורמות בשוק ההון, מיסוי/ביטוח לאומי, הרגולציה והדרגיולציה בשווקים השונים אחראי על תיאום וקשרי העבודה עם הכנסת ובנק ישראל. 

כיהן ומכהן כדירקטור חיצוני בחברות ציבוריות, כיום מכהן כיו"ר של חברת הכשרת היישוב בישראל בע"מ. . דירקטור דיסקונט חיתום והנפקות. דירקטור אקמה טריידינג בע"מ.

יועץ כלכלי ופיננסי בתחום ההגנות, חיזוי כלכלי מאקרו כלכלי, מרכזי עלות ורווח, המחרות חוות דעת כלכליות. הרצאות בתחום המקרו ופיננסים.  מרצה במסלול האקדמי של המכללה למנהל. מרצה בפורומים ציבוריים ולחברות מסחריות, בנקים, חברות פיננסיות, בתעשייה ובאקדמיה. 

פרשן כלכלי באמצעי התקשורת: "הכל כלול", "סוגרים חשבון", במשך שבע שנים פרשן מרכזי בתכנית "לילה כלכלי". מעוז מתמחה בניתוח סוגיות כלכליות ופיננסיות, ועוסק גם בשאלות של תמחור, מיסוי, מסחר בשוק ההון ובמטבע חוץ ובגיוס כספים.

צור קשר עכשיו ונקיים שיחת התאמה